Trails Of The Alhambra Apartment Lancha Del Genil

  • Wi-Fi
  • Κλιματισμός
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Το Trails Of The Alhambra Apartment Lancha Del Genil Γρανάδα βρίσκεται σε άνετη τοποθεσία και παρέχει εύκολη πρόσβαση στην Πλατεία Plaza Nueva, ένα μέρος όπου οι επισκέπτες μπορούν να κάνουν τα ψώνια τους, που βρίσκεται σε απόσταση 4 χλμ. Αυτό το διαμέρισμα απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από σταθμό τρένου Granada και περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό λεωφορείων Ordesa 23.

Αυτό το κατάλυμα διαθέτει ηλιόλουστη βεράντα που εξασφαλίζει τη μέγιστη άνεση.

Η πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα του Trails Of The Alhambra Apartment Lancha Del Genil είναι εξοπλισμένη με πλυντήριο πιάτων για την άνεσή σας.

Το Μνημείο Corral del Carbon απέχει 4,1 χλμ. από το διαμέρισμα, ενώ η Μονή Αγίου Ιερώνυμου είναι 4,2 χλμ. από το κατάλυμα. Μουσείο Casa de Los Tiros βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών με αυτοκίνητο.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Trails Of The Alhambra Apartment Lancha Del Genil Γρανάδα
Apartamento Granada Bola De Oro
Τιμή μόνο για κινητά

Apartamento Granada Bola De Oro

8.0
Πολύ καλό 38 σχόλια
2.3 χλμ. από το κατάλυμα
USD 85 USD 77
ανά νύχτα
Apartamento Granada El Serrallo
Τιμή μόνο για κινητά

Apartamento Granada El Serrallo

2.3 χλμ. από το κατάλυμα
USD 75 USD 68
ανά νύχτα
Apartamento Alborea 2
Τιμή μόνο για κινητά

Apartamento Alborea 2

9.1
Άριστο 70 σχόλια
3.3 χλμ. από το κατάλυμα
USD 490 USD 441
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου

    Αναψυχή

    • Ηλιόλουστη ταράτσα
    • Παροχές BBQ

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Ταράτσα
    • Έπιπλα κήπου

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 22:00
    Check-out: έως 12:00
    Αριθμός αδείαςESHFTU0000180170000724000020000000000000VFT/GR/097183,VFT/GR/09718
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Trails Of The Alhambra Apartment Lancha Del Genil;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Trails Of The Alhambra Apartment Lancha Del Genil περιλαμβάνουν Μουσείο Casa de Los Tiros, Μνημείο Corral del Carbon καθώς και Μονή Αγίου Ιερώνυμου.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Trails Of The Alhambra Apartment Lancha Del Genil;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Trails Of The Alhambra Apartment Lancha Del Genil περιλαμβάνουν Restaurante Yantar de Baco και Alandalus και απέχουν μόνο 12 λεπτά με τα πόδια.
    • Το Trails Of The Alhambra Apartment Lancha Del Genil προσφέρει Ίντερνετ;
      Ναι, το Trails Of The Alhambra Apartment Lancha Del Genil προσφέρει Wi-Fi.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Trails Of The Alhambra Apartment Lancha Del Genil Γρανάδα

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο